Digitálna verzia Carcassone a Ticket to Ride zadarmo do 12. februára

Epic Games Store pokračuje v rozdávaní hier zadarmo. Do 12. februára môžete po registrácii získať hneď dve digitálne verzie dobre známych spoločenských hier.

Prvou je Carcassone, v ktorej hráči skladajú hraciu plochu z kartičiek a postupne tak vytvárajú krajinu s cestami, mestami, kláštormi a lúkami. Tú si obsadzujú svojimi figúrkami. V druhej hre, Ticket to Ride, je vašou úlohou postaviť sieť železníc a lodných trás po celom svete. Hráči sa snažia takticky vytýčiť trasy, ktoré im získajú čo najviac bodov, no zároveň zablokujú ich konkurentov.

V najbližších týždňoch sa na Epic Games Store môžeme tešiť aj na ďalšie hry. Už 13. februára  bude sprístupnená jedna z najúspešnejších českých hier posledných rokov – Kingdom Come: Deliverance (18+).

Petra Stračiaková

Petra vyštudovala filmovú scenáristiku na VŠMU a okrem umeleckých projektov sa venuje aj komunikácii v online priestore. Silné príbehy, charaktery a budovanie vzťahov ju dokážu nadchnúť v hrách, filmoch, knihách aj v skutočnom živote. Jej obľúbený žáner je RPG, no nechá sa nahovoriť takmer na hocičo. Videohry, zvlášť tie pre viac hráčov, vníma ako nový rozmer reality.

Vĺčata majú nový domov

Impact Games a Vĺčatá sa spájajú pod značkou Impact Games

Náš obsah ďalej nájdete na blogu

gamifactory.eu