Vĺčatá.sk
Hranie sa môže vzdelávať

Nájdite vhodnú hru pre svoje dieťa

Dobromat

Nakupujete radi cez internetové obchody? Je tu možnosť využiť tento spôsob nakupovania a prispieť na lepšie fungovanie nášho občianskeho združenia.

Čo treba urobiť?

Je to veľmi jednoduché. Stačí, ak si do svojho prehliadača pridáte tohto pomocníka http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat .Toto rozšírenie zariadi, že časť sumy, ktorú v obchode miniete pôjde na podporu našich aktivít.

Ak si rozšírenie nepridáte, je potrebné pred každý nákupom navštíviť stránku http://dobromat.sk . Tá vás presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde môžete nakúpiť. Za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod Dobromatu províziu. Následne ju Dobromat pošle na náš účet a my ju použijeme na našu činnosť.

Dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat alebo priamo. To, že pôjdete cez Dobromat, vás nestojí ani cent navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých % z vášho nákupu.

Taktiež môžete použiť odkaz s predvyplneným príjimateľom podpory teda nás. Ušetrí vám to čas, stačí, ak si zvolíte obchod, v ktorom budete nakupovať a združenie, ktoré chcete podporiť.

 

Vĺčata majú nový domov

Impact Games a Vĺčatá sa spájajú pod značkou Impact Games

Náš obsah ďalej nájdete na blogu

gamifactory.eu