Vĺčatá.sk
Hranie sa môže vzdelávať

Nájdite vhodnú hru pre svoje dieťa

Iné jazyky

Materiály pre Vás priebežne dopĺňame. Ak viete o nejakých kvalitných online materiáloch, napíšte nám, alebo do komentárov pod článkom. Stále tiež zháňame garanta/garantku pre tento predmet.

Španielčina

Profe de Ele – Web je určený pre rôzne úrovne španielčiny od A1 až po C2. Nájdete tam množstvo pekne graficky spracovaných materiálov – súhrn gramatiky, slovná zásoba. Okrem toho sa na stránke nachádza množstvo interaktívnych článkov s obrázkami, audiom, ale aj pesničky, podcasty, prípravy na skúšky, testy a zaujímave texty o reáliach Španielska.

VideoEle – Naučte sa španielčinu prostredníctvom videí od úrovne A1 až po B2. Krátke videá zamerané na gramatiku, slovnú zásobu, reálie apod. Ku každému videu je k dispozícií prepis textu a pracovné listy s úlohami.

Tio Spanish – Vtipne spracované videá, kde vás Tio a jeho kamaráti naučia gramatiku, rozšíria vám slovnú zásobu, zlepšia výslovnosť a vezmú vás na výlety naprieč španielskou kultúrou.

Lenguaje y otras luces – Materiály zamerané na slovnú zásobu, gramatiku, literatúru a taktiež rôzne pracovné listy, aktivity a videá.

Enciclopedia online de ejemplos – Encyklopédia rôznych pojmov v španielčine, ktoré sú stručne vysvetlené. Vždy je k danej oblasti aj rozširujúca slovná zásoba.

Španělština online – Materiály vysvetľujúce gramatiku, rozvoj slovnej zásoby a krátke testy.

Škola s nadhledem – Online cvičenia zo španielčiny.

Ruština

Russkyinfo – Súhrn gramatiky.

Do you speak Russian? – Videá na základnú slovnú zásobu.

Škola s nadhledem – Online cvičenia z ruštiny.

Russian Lessons – Web je anglicko – rusky, ale nájdete tam podrobné vysvetlenie gramatiky a množstvo slovíčok. Pár videí na slovnú zásobu z danej stránky nájdete tu: Russian Lessons videá.

Francúzština

Francúzska gramatika – Súhrn gramatiky.

Francais facile – Nahrávky, videá, texty týkajúce sa gramatiky, slovnej zásoby aj reálií Francúzska.

Ortholud –  Množstvo gramatických cvičení, časovanie slovies, slovná zásoba a mnoho ďalšieho.

Škola s nadhledem – Online cvičenia z francúzštiny.

1jour1actu – Francúzske noviny pre deti, správy zo sveta v jednoduchšej forme. Okrem článkov nájdete videá aj podcasty.